×
Відновити парольРеєстрація
×
×
Зареєструйтеся, щоб дізнатися ціну!
Restore passwordRegistration

Співпраця

Умови співпраці

Шановні клієнти! Якщо наша продукція зацікавила Вас, Ви можете зв’язатися з нами по електронній пошті, або за номерами, вказаними в розділі «Контакти». Залиште нам,будь-ласка, також ваш контактний номер телефону, назву міста та ваше ім’я або назву салону.

Ви можете залишити свої пропозиції та побажання в розділі “Наші контакти” або зв’язатися з нами по електронній пошті .

Для того, щоб побачити всю нашу продукцію, зареєструйтеся на сайті. Для більш детальної інформації, зв’яжіться з нами найзручнішим для вас способом(відправте повідомлення через сайт; напишіть нам на пошту, вказану в розділі “Контакти”; зв’яжіться з нами за одним з номерів, вказаних в розділі “Контакти”).

Доставка
Весільні сукні та аксесуари можуть бути відправлені в будь-яку точку світу.

Доставка займає від 2-ох до 15-ти днів. Щоб дізнатися про способи доставки, зв’яжіться з нами особисто.

Ми надаємо всі необхідні документи на наші вироби.

Комплексна послуга нашим клієнтам – бронювання квитків, готелів, комфортабельна доставка в міжнародні аеропорти, на ЖД вокзали.

Відповіді на типові запитання:

Ні, ми не використовуємо клей, вся робота робиться вручну. Підшивається вишивка кришталем, перлами, бісером. Клей ми можемо використовувати тільки на прохання клієнта, що до речі може позначитися і на ціні.

Замовлення Готується від двох тижнів до місяця, в залежності від кількості замовлених суконь. Мінімальне замовлення становить три одиниці. Існує передоплата в розмірі 50% від вартості замовлення, і інша частина оплати повинна бути проведена перед відправленням замовлення.

На прохання клієнтів, сукні відправляються міжнародними транспортними організаціями і ми видаємо на це замовлення документи.

Ні, ми такими речами не займаємося. Наша ТМ працює тільки з тими виробами, які народжуються у нас на виробництві.

Так, звичайно. Для цього потрібно знати об'єм грудей, об'єм талії, об'єм бедер та зріст нареченої.